Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 iul. 2023 și 30 dec. 2025.
Inchiriere ecran - eveniment artistic - revelion
Servicii de interpretare artistică la Festivalul Rezervației Forestiere PĂDUREA TĂTĂRUȘI, în data de
Servicii artistice conform ofertei
cumpărare directă
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35303694
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
596.730 RON
Profit net
7.494 RON
Capitaluri proprii
33.218 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 777.822 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 163.609 RON | 155.380 RON | 214.165 RON | 305.057 RON | 334.209 RON | — | — | 783.253 RON | 559.492 RON | 681.414 RON | 596.730 RON |
| Profit net | 63.096 RON | -150.317 RON | -3.071 RON | 28.099 RON | -18.708 RON | -21.221 RON | -8.728 RON | 59.900 RON | -20.715 RON | 27.647 RON | 7.494 RON |
| Total active | 101.994 RON | 3.589 RON | 33.792 RON | 17.156 RON | 7.304 RON | 6.215 RON | 8.808 RON | 45.215 RON | 34.164 RON | 114.268 RON |
Comparație cu 67 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 246.237 RON |
| Active circulante | 101.994 RON | 3.589 RON | 33.792 RON | 17.156 RON | 7.304 RON | 6.215 RON | 8.808 RON | 45.215 RON | 34.164 RON | 114.268 RON | 246.237 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 63.296 RON | -87.021 RON | -90.092 RON | 7.547 RON | -11.160 RON | -32.381 RON | -41.108 RON | 18.791 RON | -1.924 RON | 25.723 RON | 33.218 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.698 RON | 90.610 RON | 123.884 RON | 9.609 RON | 18.464 RON | 38.596 RON | 49.916 RON | 26.424 RON | 36.088 RON | 88.545 RON | 213.019 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|