Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35347615
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GYORGY ILDIKO, GYORGY ISTVAN
Prin: GYORGY ISTVAN
Prin: GYORGY ISTVAN
Prin: GYORGY ISTVAN
Prin: GYORGY ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.390.787 RON
Profit net
54.625 RON
Capitaluri proprii
54.865 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.482.603 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 362.102 RON | 465.935 RON | 560.602 RON | 617.979 RON | 747.786 RON | 810.959 RON | 913.786 RON | 1.143.379 RON | 1.357.704 RON | 1.390.787 RON |
| Profit net | 10.386 RON | 18.830 RON | 10.933 RON | 21.742 RON | 40.699 RON | 39.585 RON | 20.463 RON | 32.115 RON | 51.664 RON | 54.625 RON |
| Total active | 28.714 RON | 32.029 RON | 31.318 RON | 38.986 RON | 62.250 RON | 52.935 RON | 49.486 RON | 69.021 RON | 88.918 RON | 112.678 RON |
| Active imobilizate | 242 RON | 242 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 242 RON |
| 242 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 28.472 RON | 31.787 RON | 31.076 RON | 38.744 RON | 62.250 RON | 52.935 RON | 49.486 RON | 69.021 RON | 88.918 RON | 112.678 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 586 RON | 916 RON | 949 RON | 22.692 RON | 40.941 RON | 30.526 RON | 20.703 RON | 52.818 RON | 51.904 RON | 54.865 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.128 RON | 31.113 RON | 30.369 RON | 16.294 RON | 21.309 RON | 22.409 RON | 28.783 RON | 16.203 RON | 37.014 RON | 57.813 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
|---|