Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 1 mar. 2024 și 19 dec. 2025.
Lucrari de instalatii hidranti interiori
Centrala termica primarie
Lucrari de inlocuire centrala termica
Lucrari de reparatii generale si de renovare
Lucrari de reparatii generale si de renovare
Lucrari de reparatii generale si de renovare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35369982
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-01.
Cifră de afaceri
560.400 RON
Profit net
43.263 RON
Capitaluri proprii
303.636 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 663.635 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 198.588 RON | 197.537 RON | 338.528 RON | 76.561 RON | 144.888 RON | 158.589 RON | 174.438 RON | 697.616 RON | 829.130 RON | 560.400 RON |
| Profit net | 66.928 RON | 31.088 RON | 48.641 RON | 7.476 RON | -75.864 RON | 10.510 RON | -35.633 RON | 211.628 RON | 13.583 RON | 43.263 RON |
| Total active | 84.370 RON | 174.413 RON | 190.857 RON | 144.717 RON | 73.595 RON | 79.428 RON | 40.755 RON | 290.889 RON | 381.295 RON | 526.280 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 864 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 29.652 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 215.000 RON |
| 215.000 RON |
| Active circulante | 84.370 RON | 144.761 RON | 190.857 RON | 144.717 RON | 73.595 RON | 79.428 RON | 40.755 RON | 290.889 RON | 166.295 RON | 311.280 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 67.128 RON | 98.216 RON | 146.857 RON | 136.147 RON | 60.283 RON | 70.793 RON | 35.160 RON | 246.789 RON | 260.373 RON | 303.636 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.242 RON | 71.197 RON | 49.135 RON | 13.705 RON | 18.447 RON | 18.770 RON | 15.731 RON | 44.100 RON | 120.922 RON | 222.644 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 |
|---|