Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 ian. 2018 și 9 mar. 2021.
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
servicii medicina muncii
Examen clinic la asistenţi personai pentru persoane cu handicap grav
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii
Servicii de medicina muncii,servicii medicina muncii
servicii medicina muncii
servicii medicina muncii
SERVICII DE MEDICINA MUNCII
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35449828
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-07.
Cifră de afaceri
2.009.117 RON
Profit net
24.994 RON
Capitaluri proprii
111.860 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.750.667 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 1.925 RON | 21.179 RON | 31.771 RON | 351.505 RON | 421.460 RON | 569.711 RON | 670.706 RON | 1.410.046 RON | 2.009.117 RON |
| Profit net | -2.391 RON | -3.572 RON | -45.705 RON | -65.520 RON | 183.548 RON | 3.180 RON | 10.507 RON | 4.442 RON | 1.978 RON | 24.994 RON |
| Total active | 407 RON | 2.201 RON | 7.054 RON | 8.703 RON | 84.523 RON | 115.912 RON | 118.402 RON | 277.220 RON | 301.604 RON | 689.258 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 228 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 5.267 RON |
| 413.866 RON |
| Active circulante | 407 RON | 2.201 RON | 7.054 RON | 8.703 RON | 84.523 RON | 115.912 RON | 118.402 RON | 277.220 RON | 296.337 RON | 275.392 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.191 RON | -5.763 RON | -51.468 RON | -116.988 RON | 66.560 RON | 69.739 RON | 80.246 RON | 84.688 RON | 86.666 RON | 111.860 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.598 RON | 7.964 RON | 58.522 RON | 125.691 RON | 17.963 RON | 46.173 RON | 38.156 RON | 192.532 RON | 214.938 RON | 577.398 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 6 | 7 | 4 | 5 | 4 |
|---|