Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 oct. 2022 și 20 aug. 2025.
ACHIZITIE USI INTERIOR
Usa antiefractie- clasa de siguranta RC2, diverse marimi
usa ignifuga - rezistența la foc 120 min, 205x90cm, cu toc, feronerie si accesorii pt montaj incluse
Usa de interior din lemn robust 205x86cm,vopsita gri RAL, deschidere dreapta cu accesorii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35464291
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DINCULIŢĂ DORIN-ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.183.316 RON
Profit net
254.210 RON
Capitaluri proprii
470.200 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.499.775 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 218.565 RON | 182.130 RON | 271.330 RON | 291.790 RON | 224.580 RON | 297.950 RON | 291.082 RON | 516.644 RON | 1.385.542 RON | 2.183.316 RON |
| Profit net | 4.853 RON | 1.955 RON | 26.467 RON | -93.599 RON | -12.250 RON | 8.874 RON | -11.522 RON | 82.545 RON | 23.573 RON | 254.210 RON |
| Total active | 103.738 RON | 32.427 RON | 84.570 RON | 107.513 RON | 49.866 RON | 122.778 RON | 239.544 RON | 286.071 RON | 495.991 RON | 841.739 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 23.446 RON |
| 299.899 RON |
| 612.525 RON |
| Active circulante | 103.738 RON | 32.427 RON | 84.570 RON | 107.513 RON | 49.866 RON | 122.778 RON | 239.544 RON | 262.625 RON | 196.092 RON | 229.214 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.053 RON | 7.008 RON | 33.475 RON | -60.124 RON | -72.374 RON | -63.501 RON | -75.141 RON | 7.403 RON | 30.976 RON | 470.200 RON |
|---|
| Datorii totale | 98.685 RON | 25.419 RON | 51.095 RON | 167.637 RON | 122.240 RON | 186.279 RON | 314.685 RON | 278.668 RON | 465.015 RON | 371.539 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 | 6 |
|---|