Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35495980
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PETRESCU IULIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
266.219 RON
Profit net
178.393 RON
Capitaluri proprii
317.551 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 213.898 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 97.445 RON | 83.515 RON | 95.148 RON | 111.699 RON | 151.551 RON | 315.800 RON | 95.200 RON | 98.815 RON | 140.333 RON | 266.219 RON |
| Profit net | 82.455 RON | 72.285 RON | 67.012 RON | 77.812 RON | 128.345 RON | 270.686 RON | 43.596 RON | 55.232 RON | 85.899 RON | 178.393 RON |
| Total active | 84.015 RON | 160.704 RON | 191.564 RON | 184.881 RON | 216.683 RON | 484.130 RON | 296.108 RON | 235.479 RON | 288.416 RON | 381.376 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 140 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 20.833 RON |
| Active circulante | 84.015 RON | 160.704 RON | 191.564 RON | 184.881 RON | 216.683 RON | 484.130 RON | 296.108 RON | 235.479 RON | 288.416 RON | 360.543 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 82.655 RON | 154.940 RON | 187.952 RON | 180.764 RON | 209.109 RON | 479.795 RON | 43.797 RON | 55.433 RON | 139.158 RON | 317.551 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.360 RON | 5.764 RON | 3.612 RON | 4.117 RON | 7.574 RON | 4.335 RON | 252.311 RON | 180.046 RON | 149.258 RON | 63.825 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|