Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35521427
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUTI SORIN
Prin: MUTI SORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
511.649 RON
Profit net
4.946 RON
Capitaluri proprii
160.862 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 514.785 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 47.588 RON | 88.715 RON | 225.310 RON | 284.160 RON | 249.989 RON | 236.930 RON | 231.986 RON | 354.136 RON | 472.206 RON | 511.649 RON |
| Profit net | 2.478 RON | 13.645 RON | 11.796 RON | 17.689 RON | 33.391 RON | 50.145 RON | 33.496 RON | 20.381 RON | -9.260 RON | 4.946 RON |
| Total active | 107.879 RON | 124.186 RON | 169.040 RON | 191.584 RON | 219.899 RON | 268.717 RON | 268.288 RON | 306.769 RON | 201.056 RON | 264.566 RON |
| Active imobilizate | 42 RON | — |
Comparație cu 352 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 107.837 RON | 124.186 RON | 169.040 RON | 191.584 RON | 219.899 RON | 268.717 RON | 268.288 RON | 306.769 RON | 201.056 RON | 264.566 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.678 RON | 16.323 RON | 28.119 RON | 45.807 RON | 79.198 RON | 129.343 RON | 162.838 RON | 183.220 RON | 155.916 RON | 160.862 RON |
|---|
| Datorii totale | 105.201 RON | 107.863 RON | 140.921 RON | 145.777 RON | 140.701 RON | 139.374 RON | 105.450 RON | 123.549 RON | 68.561 RON | 118.942 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|