Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 mai 2018 și 4 aug. 2026.
PACHET SAMBRA OILOR 2026
PACHET PROTOCOL FESTIVAL SAMBRA OILOR HUTA CERTEZE 2025
PACHET PROTOCOL FESTIVAL SAMBRA OILOR HUTA CERTEZE 2024
PACHET PROTOCOL FESTIVAL SAMBRA OILOR HUTA CERTEZE 2023
PACHET PROTOCOL FESTIVAL SAMBRA OILOR HUTA CERTEZE 2022
pachet masa |Sambra |oilor
masa servita Sambra Oilor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35582874
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-29.
Cifră de afaceri
270.879 RON
Profit net
13.523 RON
Capitaluri proprii
14.656 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 247.759 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 160.548 RON | 216.012 RON | 214.453 RON | 192.597 RON | 173.631 RON | 182.662 RON | 187.355 RON | 225.978 RON | 242.859 RON | 270.879 RON |
| Profit net | 8.523 RON | 6.521 RON | 1.398 RON | 13.188 RON | 15.457 RON | 17.601 RON | 14.013 RON | 12.925 RON | 18.461 RON | 13.523 RON |
| Total active | 24.034 RON | 36.551 RON | 33.230 RON | 42.127 RON | 30.948 RON | 44.327 RON | 38.091 RON | 31.823 RON | 54.605 RON | 56.817 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| 0 RON |
| Active circulante | 24.034 RON | 36.551 RON | 33.230 RON | 42.127 RON | 30.948 RON | 44.327 RON | 38.091 RON | 31.823 RON | 54.605 RON | 56.817 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.723 RON | 15.244 RON | 16.642 RON | 29.830 RON | 20.287 RON | 37.888 RON | 21.901 RON | 21.783 RON | 40.244 RON | 14.656 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.311 RON | 21.307 RON | 16.588 RON | 12.297 RON | 10.661 RON | 6.439 RON | 16.190 RON | 10.040 RON | 14.361 RON | 42.161 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
|---|