Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 mai 2016 și 15 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 568 atribuiri.
Achizitie dulapuri
Set pupitru si scaun elev
ACHIZITIE BIROU SCOALA CAZASU
ACHIZITIE DULAP 4 USI SCOALA CAZASU
ACHZITIE DULAP 2 RAFTURI CU O USA SI DOUA RAFTURI
ACHIZITIE DULAP 3 BUCATI SCOALA CAZASU
ACHZITIE DULAP 2 USI 2 BUCATI SCOALA CAZASU
ACHIZITIE BIROU SCOALA CAZASU
ACHIZITIE DULAP SCOALA CAZASU
ACHIZITIE CUIER SCOALA CAZASU
ACHIZITIE DULAP SUSPENDAT SCOALA CAZASU
Achizitie masca chiuveta, protectie perete
Masa de lucru pentru microscop 120*55*87cm
Achizitie dulapuri, coltar
Dulap pal melaminat tip vestiar 28*45*220
Achizitie dulapuri
Dulap cu doua usi 80*45*200 cm
Achizitie dulapuri
Achizitie rollbox
Chiuveta + masca( 120*55*84)
Pachet mobilier laborator
Protectie pat 100*40
Cuier cu sase agatatori ( 120*25 cm)
Achizitie dulap, masa
Set pupitru si scaun
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35610087
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
423.411 RON
Profit net
-74.106 RON
Capitaluri proprii
-459.188 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 466.384 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 356.226 RON | 342.988 RON | 303.986 RON | 451.393 RON | 415.903 RON | 484.744 RON | 437.493 RON | 365.774 RON | 470.595 RON | 423.411 RON |
| Profit net | 302.488 RON | -99.931 RON | -104.232 RON | 25.998 RON | -46.767 RON | 46.377 RON | -153.295 RON | -126.375 RON | -35.484 RON | -74.106 RON |
| Total active | 337.717 RON | 86.446 RON | 139.444 RON | 138.849 RON | 81.708 RON | 192.441 RON | 318.431 RON | 200.344 RON | 201.681 RON | 114.554 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 45 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 337.717 RON |
| 86.446 RON |
| 139.444 RON |
| 138.849 RON |
| 81.708 RON |
| 192.441 RON |
| 318.431 RON |
| 200.344 RON |
| 201.681 RON |
| 114.554 RON |
| Capitaluri proprii | 302.688 RON | 28.111 RON | -76.121 RON | -50.123 RON | -114.126 RON | -67.748 RON | -221.044 RON | -347.418 RON | -385.081 RON | -459.188 RON |
|---|
| Datorii totale | 35.029 RON | 58.335 RON | 215.565 RON | 188.972 RON | 195.834 RON | 260.189 RON | 539.475 RON | 547.762 RON | 586.762 RON | 573.742 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 8 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
|---|