Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 sept. 2016 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 57 atribuiri.
Prestari servicii securitate si sanatate in munca
prestari servicii ssm
SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA
Servicii ssm
SERVICII RSTVI
Servicii SSM
Servicii lunare SSM
SERVICII RSVTI
Prestari servicii securitate si sanatate in munca
prestari servicii ssm
prestari servicii securitate si sanatate in munca
Prestari servicii securitate si sanatate in munca
Prestari servicii securitate si sanatate in munca
Prestari servicii securitate si sanatate in munca
prestari servicii securitate si sanatate in munca
Servicii de securitate si sanatate in munca
prestari servicii securitate si sanatate in munca
SERVICII SSM
prestari servicii securitate si sanatate in munca
prestari servicii securitate si sanatate in munca
Prestari servicii securitate si sanatate in munca
Prestari servicii securitate si sanatate in munca
SERVICII SSM
prestari servicii securitate si sanatate in munca
prestari servicii securitate si sanatate in munca
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35610893
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
294.370 RON
Profit net
138.117 RON
Capitaluri proprii
297.698 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 306.892 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 139.033 RON | 214.044 RON | 211.384 RON | 212.989 RON | 198.987 RON | 241.425 RON | 245.199 RON | 270.336 RON | 278.991 RON | 294.370 RON |
| Profit net | 52.362 RON | 100.243 RON | 126.375 RON | 117.803 RON | 120.151 RON | 144.946 RON | 156.836 RON | 168.014 RON | 176.192 RON | 138.117 RON |
| Total active | 57.445 RON | 106.019 RON | 134.809 RON | 123.534 RON | 126.596 RON | 151.092 RON | 202.622 RON | 174.783 RON | 271.458 RON | 348.663 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 81 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.393 RON |
| 2.811 RON |
| Active circulante | 57.445 RON | 106.019 RON | 134.809 RON | 123.534 RON | 126.596 RON | 151.092 RON | 202.622 RON | 174.783 RON | 268.065 RON | 345.852 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 52.562 RON | 200 RON | 200 RON | 118.003 RON | 120.351 RON | 145.146 RON | 157.036 RON | 168.214 RON | 159.581 RON | 297.698 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.883 RON | 105.819 RON | 134.609 RON | 5.531 RON | 6.245 RON | 5.946 RON | 45.586 RON | 6.569 RON | 111.877 RON | 50.965 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
|---|