Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 22 mar. 2023 și 26 iun. 2026.
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
ACHIZITIE DIRECTA
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
ACHIZITIE DIRECTA
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
MENTENANTA ASCENSOR MIC
Mentenanta si revizie tehnica curenta ascensor MIC DE MATERIALE
ACHIZITIE DIRECTA
Mentenanta si revizie tehnica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35639970
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
178.859 RON
Profit net
24.953 RON
Capitaluri proprii
61.986 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 199.265 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 128.885 RON | 146.150 RON | 160.265 RON | 165.720 RON | 164.760 RON | 164.090 RON | 185.425 RON | 214.788 RON | 169.335 RON | 178.859 RON |
| Profit net | 108.832 RON | 113.586 RON | 130.329 RON | 122.231 RON | 88.786 RON | 61.479 RON | 76.196 RON | 92.009 RON | 21.220 RON | 24.953 RON |
| Total active | 112.087 RON | 130.417 RON | 234.042 RON | 138.757 RON | 134.152 RON | 131.737 RON | 96.154 RON | 115.610 RON | 75.668 RON | 73.011 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 864 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 53.166 RON |
| 42.166 RON |
| 31.166 RON |
| Active circulante | 112.087 RON | 130.417 RON | 234.042 RON | 138.757 RON | 134.152 RON | 131.737 RON | 96.154 RON | 62.444 RON | 33.502 RON | 41.845 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 109.032 RON | 114.618 RON | 224.947 RON | 133.725 RON | 115.104 RON | 117.636 RON | 83.307 RON | 103.517 RON | 64.329 RON | 61.986 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.055 RON | 15.799 RON | 9.095 RON | 5.032 RON | 19.048 RON | 14.101 RON | 12.847 RON | 12.093 RON | 11.339 RON | 11.025 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 |
|---|