Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 iul. 2024 și 8 iun. 2026.
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Pachet produse componente IT
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Pachet produse IT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35694444
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIKE ISTVÁN-ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
156.305 RON
Profit net
28.609 RON
Capitaluri proprii
129.622 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 125.924 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 43.735 RON | 60.967 RON | 113.897 RON | 116.244 RON | 158.197 RON | 100.783 RON | 72.220 RON | 50.554 RON | 107.886 RON | 156.305 RON |
| Profit net | 3.665 RON | 5.782 RON | 29.514 RON | 30.056 RON | -428 RON | 25.436 RON | 31.527 RON | 13.684 RON | 29.893 RON | 28.609 RON |
| Total active | 18.180 RON | 33.886 RON | 45.956 RON | 50.793 RON | 55.017 RON | 99.629 RON | 118.611 RON | 110.279 RON | 132.036 RON | 228.318 RON |
| Active imobilizate | 85 RON | — |
Comparație cu 61 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.208 RON |
| 121.136 RON |
| Active circulante | 18.095 RON | 33.886 RON | 45.956 RON | 50.793 RON | 55.017 RON | 99.629 RON | 118.611 RON | 110.279 RON | 128.828 RON | 107.182 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.865 RON | 9.647 RON | 39.161 RON | 48.691 RON | 48.263 RON | 73.699 RON | 105.226 RON | 108.039 RON | 124.345 RON | 129.622 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.315 RON | 24.239 RON | 6.795 RON | 2.102 RON | 6.754 RON | 25.930 RON | 13.385 RON | 2.240 RON | 7.691 RON | 98.696 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
|---|