Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 feb. 2017 și 15 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 349 atribuiri.
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Prestari servicii in domeniul SU
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca (SSM)
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca (SSM) - cercetare eveniment
79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
ACHIZITIE SCOALA BILIESTI
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
prestari servicii SSM si SU
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca (SSM)
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca (SSM) 2026
Servicii de consultanta in domeniul securitatii
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca (SSM)
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
SERVICII DE CONSULTANTA
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
servicii de consultanta la securitatea si sanatatea in munca
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Servicii de consultanta in domeniul securitatii
prestari servicii SSM si SU
Prestari servicii in domeniile SSM si SU
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35731186
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MANEA CĂTĂLIN-COSTINEL, TELEANU DAN-IONUŢ
Prin: MANEA CĂTĂLIN-COSTINEL, TELEANU DAN-IONUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
194.728 RON
Profit net
103.827 RON
Capitaluri proprii
655.705 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 294.743 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 219.638 RON | 264.920 RON | 244.963 RON | 278.306 RON | 291.622 RON | 299.188 RON | 281.805 RON | 298.645 RON | 351.300 RON | 194.728 RON |
| Profit net | 160.801 RON | 187.173 RON | 154.508 RON | 221.290 RON | 266.832 RON | 266.514 RON | 243.969 RON | 250.670 RON | 248.454 RON | 103.827 RON |
| Total active | 163.625 RON | 289.536 RON | 318.523 RON | 316.093 RON | 575.594 RON | 842.536 RON | 883.963 RON | 821.332 RON | 608.633 RON | 717.594 RON |
| Active imobilizate | 504 RON | 504 RON |
Comparație cu 103 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 504 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 668 RON |
| Active circulante | 163.121 RON | 289.032 RON | 318.019 RON | 316.093 RON | 575.594 RON | 842.536 RON | 883.963 RON | 821.332 RON | 608.633 RON | 716.926 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 161.001 RON | 285.014 RON | 286.566 RON | 306.806 RON | 573.638 RON | 840.152 RON | 360.363 RON | 611.033 RON | 551.878 RON | 655.705 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.624 RON | 4.522 RON | 31.957 RON | 9.287 RON | 1.956 RON | 2.384 RON | 523.600 RON | 210.299 RON | 56.755 RON | 61.889 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|