Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 15 mar. 2018 și 10 apr. 2024.
THUIA ORIENTALIS (ARBORELE VIETII)-40-60
THUIA ORIENTALIS (ARBORELE VIETII)-70-130
THUIA ORIENTALIS (ARBORELE VIETII)-40-60
THUIA ORIENTALIS (ARBORELE VIETII)-70-130
LIGUSTRUM VULGARIS (LEMN CAINESC)-80-150
THUIA ORIENTALIS (ARBORELE VIETII)-70-130
HIBISCUS SYRIACUS (ZAMOSITA)-80-150
LIGUSTRUM VULGARIS (LEMN CAINESC)-80-150
LIGUSTRUM VULGARIS (LEMN CAINESC)-40-70
THUIA ORIENTALIS (ARBORELE VIETII)-40-60
HIBISCUS SYRIACUS
achizitie material saditor- thuya
achizitie material saditor- ligustrum
achizitie material saditor- hibiscus
Furnizare BERBERIS (DRACILA)
achizitie arbusti rasinosi- thuia
achizitie arbusti foiosi- hibiscus
achizitie arbusti foiosi- ligustrum
Achizitie puieti specii foioase-thuya orientalis
Achizitie puieti specii foioase-hibiscus
achizitie puieti arbusti- specia hibiscus
FURNIZARE TRANDAFIRI ȘI ARBUȘTI DIN SPECIA ”ALBIȚIA”
achizitie puieti arbusti- specia hibiscus
ALBIZZA (arborele de matase)
TRANDAFIRI - Diverse subspecii si culori
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35740486
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.800 RON
Profit net
1.966 RON
Capitaluri proprii
85.590 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 128.877 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 114.357 RON | 74.250 RON | 69.722 RON | 102.700 RON | 137.260 RON | 44.015 RON | 196.080 RON | 83.622 RON | 265.927 RON | 2.800 RON |
| Profit net | 108.589 RON | 71.635 RON | 66.816 RON | 99.045 RON | 130.474 RON | 42.303 RON | 187.624 RON | 61.944 RON | 85.993 RON | 1.966 RON |
| Total active | 108.789 RON | 180.424 RON | 247.240 RON | 347.416 RON | 277.267 RON | 120.307 RON | 310.328 RON | 96.071 RON | 103.497 RON | 85.965 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — |
Comparație cu 403 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 108.789 RON | 180.424 RON | 247.240 RON | 347.416 RON | 277.267 RON | 120.307 RON | 310.328 RON | 96.071 RON | 103.497 RON | 85.965 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 108.789 RON | 180.424 RON | 247.240 RON | 346.285 RON | 276.758 RON | 119.062 RON | 306.686 RON | 68.631 RON | 93.624 RON | 85.590 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.131 RON | 509 RON | 1.245 RON | 3.642 RON | 27.440 RON | 9.873 RON | 375 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|