Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 aug. 2016 și 8 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 190 atribuiri.
ACHIIZTIE SERVICII DE ELABORARE DOCUMENTATII TEHNICE - LUCRARI DE INTRET. SI REPARATII CURENTE DC55
Achizitie servicii de dirigentie de șantier
Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice
Servicii de dirigentie de santier reabilitare cladiri cu suprafata peste 400mp
Servicii de participare in comisia de recepție ca specialist - proiect PNRR: Centrul de zi Stelnica
Achiziție servicii elaborare DALI
Studiu de fezabilitate
Audit energetic Camin Cultural
Servicii de participare in comisia de receptie finala ca specialist -proiect Gradina de Vara
Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Servicii dirigenție - „Creșterea eficienței energetice a infrastructurii de iluminat public”
Reabilitare Camin Cultural - proiectare
Reabilitare drumuri de exploatare - proiectare
Servicii de participare in comisia de receptie ca specialist
Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
ervicii de dirigentie santier pentru lucrari drumuri
Servicii de proiectare strazi / drumuri cu lungimi de 1-2 km
Servicii de participare in comisia de receptie ca specialist
servicii proiectare: ,,DEMOLARE ȘCOALĂ BĂRBĂTESCU Comuna Axintele, județul Ialomița".
Servicii de participare in comisia de receptie ca specialist
Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
elaborare documentatii obtinere aviz drumuri nationale
Servicii de dirigentie de santier pentru lucrari edilitare
Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice
Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35759780
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
671.340 RON
Profit net
211.407 RON
Capitaluri proprii
213.000 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 713.031 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.900 RON | 120.121 RON | 65.976 RON | 150.360 RON | 167.183 RON | 223.081 RON | 287.764 RON | 292.000 RON | 925.741 RON | 671.340 RON |
| Profit net | 86.736 RON | 85.888 RON | 50.448 RON | 87.125 RON | 138.243 RON | 121.285 RON | 86.632 RON | -1.089 RON | 472.443 RON | 211.407 RON |
| Total active | 91.702 RON | 92.743 RON | 52.705 RON | 132.753 RON | 147.108 RON | 160.698 RON | 109.094 RON | 54.256 RON | 542.666 RON | 370.932 RON |
| Active imobilizate | 657 RON |
Comparație cu 152 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | 91.045 RON | 92.743 RON | 52.705 RON | 132.753 RON | 147.108 RON | 160.698 RON | 109.094 RON | 54.256 RON | 542.666 RON | 370.932 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 86.936 RON | 86.128 RON | 50.688 RON | 124.688 RON | 138.483 RON | 121.525 RON | 86.872 RON | -849 RON | 471.594 RON | 213.000 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.766 RON | 6.615 RON | 2.017 RON | 8.065 RON | 8.625 RON | 39.173 RON | 22.222 RON | 55.105 RON | 71.072 RON | 157.932 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|