Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35790581
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GERGELY LEVENTE
Prin: GERGELY LEVENTE
Prin: GERGELY LEVENTE
Prin: GERGELY LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
229.351 RON
Profit net
32.884 RON
Capitaluri proprii
135.105 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 260.984 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 217.234 RON | 187.620 RON | 85.800 RON | 254.559 RON | 283.461 RON | 207.416 RON | 221.730 RON | 244.990 RON | 261.590 RON | 229.351 RON |
| Profit net | 73.469 RON | 60.471 RON | 18.042 RON | 11.967 RON | -11.326 RON | -49.040 RON | -36.125 RON | 34.018 RON | 183.585 RON | 32.884 RON |
| Total active | 77.158 RON | 73.336 RON | 110.786 RON | 262.080 RON | 279.227 RON | 280.489 RON | 130.655 RON | 261.280 RON | 194.709 RON | 156.961 RON |
| Active imobilizate | 0 RON |
Comparație cu 1257 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 0 RON |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| Active circulante | 77.158 RON | 73.336 RON | 110.786 RON | 262.080 RON | 279.227 RON | 280.489 RON | 130.655 RON | 261.280 RON | 194.709 RON | 156.961 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.000 RON | 1.100 RON | 19.142 RON | 31.109 RON | 19.783 RON | -29.257 RON | -65.382 RON | -31.364 RON | 102.221 RON | 135.105 RON |
|---|
| Datorii totale | 76.158 RON | 72.236 RON | 91.644 RON | 230.971 RON | 259.444 RON | 309.746 RON | 196.037 RON | 292.644 RON | 92.488 RON | 21.856 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 | 3 |
|---|