Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 mar. 2020 și 29 mai 2026.
Confectionare si montaj plasa tantari Cresa Panet
Confectionare si montaj plasa de tantariScoala Generala Kadar Marton Panet
Confectionare si montaj plasa de tantari Gradinita Panet
Tamplarie Pvc
Tamplarie Pvc
TAMPLARIE PVC
Pachet tamplarie PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35831258
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
914.476 RON
Profit net
65.928 RON
Capitaluri proprii
309.780 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 968.667 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 82.647 RON | 113.046 RON | 162.291 RON | 138.749 RON | 298.510 RON | 579.309 RON | 573.390 RON | 786.018 RON | 671.620 RON | 914.476 RON |
| Profit net | 15.617 RON | -1.271 RON | -36.508 RON | -78.712 RON | 40.119 RON | 77.723 RON | 177.290 RON | 47.132 RON | 23.019 RON | 65.928 RON |
| Total active | 23.725 RON | 32.762 RON | 70.013 RON | 54.111 RON | 111.824 RON | 395.809 RON | 501.800 RON | 662.565 RON | 588.680 RON | 568.099 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 776 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 181.374 RON |
| 109.725 RON |
| 103.480 RON |
| Active circulante | 23.725 RON | 32.762 RON | 70.013 RON | 54.111 RON | 111.824 RON | 395.809 RON | 501.800 RON | 481.191 RON | 478.955 RON | 464.619 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 15.817 RON | 14.546 RON | -21.962 RON | -100.674 RON | -60.555 RON | 17.168 RON | 194.459 RON | 241.591 RON | 243.852 RON | 309.780 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.983 RON | 18.305 RON | 91.975 RON | 154.785 RON | 172.379 RON | 378.641 RON | 307.418 RON | 420.974 RON | 344.828 RON | 365.078 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 |
|---|