Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35932074
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BĂRBULESCU-PĂCĂLEANU DUMITRU-DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
611.209 RON
Profit net
512.248 RON
Capitaluri proprii
160.568 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 554.676 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 64.000 RON | 104.000 RON | 145.500 RON | 194.750 RON | 296.400 RON | 288.800 RON | 257.160 RON | 257.600 RON | 504.500 RON | 611.209 RON |
| Profit net | 61.798 RON | 99.780 RON | 119.987 RON | 128.905 RON | 184.906 RON | 256.591 RON | 219.504 RON | 212.917 RON | 448.611 RON | 512.248 RON |
| Total active | 62.638 RON | 100.700 RON | 121.469 RON | 173.608 RON | 190.675 RON | 260.496 RON | 270.069 RON | 262.624 RON | 161.690 RON | 220.771 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 110 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 31.800 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 14.380 RON |
| Active circulante | 62.638 RON | 100.700 RON | 121.469 RON | 141.808 RON | 190.675 RON | 260.496 RON | 270.069 RON | 262.624 RON | 161.690 RON | 206.391 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 61.998 RON | 99.980 RON | 120.187 RON | 129.105 RON | 185.106 RON | 256.791 RON | 256.295 RON | 249.708 RON | 148.320 RON | 160.568 RON |
|---|
| Datorii totale | 640 RON | 720 RON | 1.282 RON | 44.503 RON | 5.569 RON | 3.705 RON | 13.774 RON | 12.916 RON | 13.370 RON | 60.203 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|