Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35960180
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALÁZS IMRE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
80.000 RON
Profit net
53.635 RON
Capitaluri proprii
53.876 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 107.767 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 76.500 RON | 102.000 RON | 102.000 RON | 108.000 RON | 108.000 RON | 105.000 RON | 108.000 RON | 120.000 RON | 110.000 RON | 80.000 RON |
| Profit net | 58.287 RON | 75.313 RON | 73.404 RON | 80.511 RON | 101.906 RON | 99.961 RON | 101.807 RON | 90.748 RON | 74.669 RON | 53.635 RON |
| Total active | 62.288 RON | 79.366 RON | 78.211 RON | 87.699 RON | 113.290 RON | 107.666 RON | 120.007 RON | 129.779 RON | 90.018 RON | 54.076 RON |
| Active imobilizate | 2.586 RON | 1.537 RON |
Comparație cu 83 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 659 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 59.702 RON | 77.829 RON | 77.552 RON | 87.699 RON | 113.290 RON | 107.666 RON | 120.007 RON | 129.779 RON | 90.018 RON | 54.076 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 58.487 RON | 75.553 RON | 73.649 RON | 80.751 RON | 111.903 RON | 106.601 RON | 102.047 RON | 125.292 RON | 74.962 RON | 53.876 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.801 RON | 3.813 RON | 4.562 RON | 6.948 RON | 1.387 RON | 1.065 RON | 17.960 RON | 4.487 RON | 15.056 RON | 200 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | 0 | — |
|---|