Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 ian. 2017 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 222 atribuiri.
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de secretariat si contabilitate primara
Servicii de contabilitate
Servicii de contabilitate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35973635
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
206.830 RON
Profit net
2.417 RON
Capitaluri proprii
341 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 270.092 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.371 RON | 147.321 RON | 177.250 RON | 290.030 RON | 293.300 RON | 285.300 RON | 298.500 RON | 234.000 RON | 190.800 RON | 206.830 RON |
| Profit net | 5.309 RON | -24.664 RON | 21.800 RON | 44.251 RON | -39.724 RON | 7.794 RON | -24.170 RON | 19.635 RON | -12.508 RON | 2.417 RON |
| Total active | 14.997 RON | 11.329 RON | 13.535 RON | 77.983 RON | 33.284 RON | 37.485 RON | 3.309 RON | 24.014 RON | 11.460 RON | 14.931 RON |
| Active imobilizate | 3.561 RON |
Comparație cu 60 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.186 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 11.436 RON | 9.143 RON | 13.535 RON | 77.983 RON | 33.284 RON | 37.485 RON | 3.309 RON | 24.014 RON | 11.460 RON | 14.931 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.509 RON | -19.155 RON | 2.646 RON | 46.896 RON | 7.173 RON | 14.967 RON | -9.203 RON | 10.432 RON | -2.076 RON | 341 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.488 RON | 30.484 RON | 10.889 RON | 31.087 RON | 26.111 RON | 22.518 RON | 12.512 RON | 13.582 RON | 13.536 RON | 14.590 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 5 | — | 5 | 7 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 |
|---|