Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36025871
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CÂMPANU SERGIU-IONUȚ-ȘTEFĂNEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
252.319 RON
Profit net
28.514 RON
Capitaluri proprii
-4.587 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.487 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 65.973 RON | 7.398 RON | 53.340 RON | 65.579 RON | 11.090 RON | 132.951 RON | 247.807 RON | 250.781 RON | 313.183 RON | 252.319 RON |
| Profit net | -22.687 RON | -57.034 RON | 8.335 RON | 18.876 RON | 3.963 RON | 79.965 RON | 114.411 RON | 8.074 RON | 43.088 RON | 28.514 RON |
| Total active | 42.201 RON | 3.037 RON | 12.868 RON | 40.303 RON | 65.712 RON | 81.367 RON | 288.961 RON | 147.039 RON | 298.659 RON | 307.084 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 186 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 125.016 RON |
| 86.261 RON |
| Active circulante | 42.201 RON | 3.037 RON | 12.868 RON | 40.303 RON | 65.712 RON | 81.367 RON | 288.961 RON | 147.039 RON | 173.643 RON | 220.823 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -22.487 RON | -79.521 RON | -71.186 RON | -52.311 RON | -48.348 RON | 31.617 RON | 146.028 RON | -33.823 RON | 7.699 RON | -4.587 RON |
|---|
| Datorii totale | 64.688 RON | 82.558 RON | 84.054 RON | 92.614 RON | 114.060 RON | 49.750 RON | 142.933 RON | 180.862 RON | 290.960 RON | 311.671 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|