Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 14 nov. 2017 și 26 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 209 atribuiri.
Lucrari de pietruire strazi in satul Tariverde, comuna Cogealac, judetul Constanta
Imprejmuire teren
Anvelopa tractor tubeless agricol/industrial
Cartus toner 235
Cartus toner 3020
Cartus toner MF4780W
Cartus toner B305
Cartus toner B235-unitate imagine,
Cartus toner 3250
Cartus toner MF 4430
Cartus toner 3025
Cartus toner MFPM426
Cartus / toner pentru imprimanta laserjet pro426
Cartus/ toner pentru imprimanta 3025
Cartus/ toner pentru imprimanta canon MF 4430
Cartus/ toner pentru imprimanta 3020
Cartus/ toner pentru imprimanta MF 4780 W
Cartus/ toner pentru imprimanta xerox B305
Cartus/ toner pentru imprimanta xerox B235
Cartus/ toner pentru imprimanta
Nisip spălat râu
Piatră șist 8-16 mm
Cartus/ toner MF 8030 magenta
Cartus/ toner MF 8030 NEGRU
Cartus/ toner MF 8030 yellow
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36032020
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.164.147 RON
Profit net
301.538 RON
Capitaluri proprii
727.444 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 748.330 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 201.502 RON | 864.956 RON | 727.672 RON | 1.090.176 RON | 850.881 RON | 320.238 RON | 331.175 RON | 481.300 RON | 1.164.147 RON |
| Profit net | 106.832 RON | 338.887 RON | 143.277 RON | 251.687 RON | 10.324 RON | -159.431 RON | -79.032 RON | 194.105 RON | 301.538 RON |
| Total active | 175.957 RON | 530.588 RON | 795.686 RON | 1.052.352 RON | 1.121.827 RON | 887.480 RON | 680.988 RON | 664.237 RON | 1.060.356 RON |
| Active imobilizate | 69.819 RON | 48.438 RON | 213.399 RON | 326.507 RON | 256.202 RON |
Comparație cu 240 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 162.260 RON |
| 40.040 RON |
| 98.861 RON |
| 238.231 RON |
| Active circulante | 106.138 RON | 482.150 RON | 582.287 RON | 725.845 RON | 865.625 RON | 725.220 RON | 640.948 RON | 565.376 RON | 822.125 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 107.032 RON | 345.919 RON | 239.196 RON | 490.883 RON | 484.361 RON | 325.680 RON | 207.073 RON | 425.906 RON | 727.444 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.925 RON | 184.669 RON | 556.490 RON | 561.469 RON | 637.466 RON | 561.800 RON | 473.915 RON | 238.331 RON | 332.912 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | 3 | 3 | 1 | 1 |
|---|