Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36038065
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
306.837 RON
Profit net
92.424 RON
Capitaluri proprii
92.664 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 384.677 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 244.263 RON | 264.452 RON | 250.851 RON | 316.666 RON | 283.669 RON | 271.735 RON | 244.087 RON | 464.478 RON | 404.873 RON | 306.837 RON |
| Profit net | 230.228 RON | 239.217 RON | 236.946 RON | 278.279 RON | 242.498 RON | 240.563 RON | 209.146 RON | 205.086 RON | 112.159 RON | 92.424 RON |
| Total active | 234.756 RON | 243.271 RON | 239.291 RON | 283.283 RON | 247.295 RON | 244.951 RON | 213.592 RON | 239.710 RON | 345.326 RON | 118.142 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 91 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 5.075 RON |
| 3.172 RON |
| Active circulante | 234.756 RON | 243.271 RON | 239.291 RON | 283.283 RON | 247.295 RON | 244.951 RON | 213.592 RON | 239.710 RON | 340.251 RON | 114.970 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 230.428 RON | 239.457 RON | 237.186 RON | 278.519 RON | 243.146 RON | 240.803 RON | 208.818 RON | 205.326 RON | 317.677 RON | 92.664 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.328 RON | 3.814 RON | 2.105 RON | 4.764 RON | 4.149 RON | 4.148 RON | 4.774 RON | 34.384 RON | 27.649 RON | 25.478 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
|---|