Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 iun. 2016 și 20 apr. 2018.
Servicii de dirigenţie de şantier in cadrul proiectului: “Reabilitare si punere in valoare a cetatii
Servicii de dirigintie de santier pentru lucrarea RK Izvorului-Reabilitare, compartimenta
Servicii de dirigintie de santier pentru lucrarea RK Izvorului-Reabilitare, compartimentari
servicii de asistenta tehnica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36068074
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZABO LORANT
Prin: SZABO LORANT
Prin: SZABO LORANT
Prin: SZABO LORANT
Prin: SZABO LORANT
Prin: SZABO LORANT
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
827.318 RON
Profit net
752.456 RON
Capitaluri proprii
158.290 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 576.276 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.112 RON | 66.350 RON | 84.515 RON | 51.575 RON | 60.022 RON | 222.063 RON | 280.381 RON | 294.174 RON | 299.758 RON | 827.318 RON |
| Profit net | 27.603 RON | 33.716 RON | 64.428 RON | 49.306 RON | 53.196 RON | 213.506 RON | 251.067 RON | 209.223 RON | 253.589 RON | 752.456 RON |
| Total active | 32.949 RON | 71.001 RON | 134.086 RON | 183.630 RON | 126.140 RON | 342.295 RON | 176.277 RON | 289.405 RON | 107.696 RON | 222.449 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 270 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 7.635 RON |
| Active circulante | 32.949 RON | 71.001 RON | 134.086 RON | 183.630 RON | 126.140 RON | 342.295 RON | 176.277 RON | 289.405 RON | 107.696 RON | 214.814 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 27.803 RON | 61.519 RON | 125.947 RON | 175.254 RON | 118.449 RON | 331.955 RON | 43.022 RON | 252.245 RON | 55.834 RON | 158.290 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.146 RON | 9.482 RON | 8.139 RON | 8.376 RON | 7.691 RON | 10.340 RON | 133.255 RON | 37.160 RON | 51.862 RON | 64.159 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|