Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36088616
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEACŞU MARIUS
Prin: NEACŞU MARIUS
Prin: NEACŞU MARIUS
Prin: NEACŞU MARIUS
Prin: NEACŞU MARIUS
Prin: NEACŞU MARIUS
Prin: NEACŞU MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.244 RON
Profit net
10.849 RON
Capitaluri proprii
-17.745 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 310.834 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 74.240 RON | 177.293 RON | 237.039 RON | 293.175 RON | 252.789 RON | 204.675 RON | 207.616 RON | 232.197 RON | 293.522 RON | 299.244 RON |
| Profit net | 4.573 RON | -4.688 RON | -7.994 RON | 645 RON | 10.204 RON | 4.273 RON | 6.750 RON | -21.458 RON | -21.099 RON | 10.849 RON |
| Total active | 23.462 RON | 27.670 RON | 19.045 RON | 23.039 RON | 26.609 RON | 21.314 RON | 32.013 RON | 12.411 RON | 17.029 RON | 25.949 RON |
| Active imobilizate | 0 RON |
Comparație cu 2449 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 300 RON |
| 300 RON |
| 300 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 23.462 RON | 27.670 RON | 19.045 RON | 22.739 RON | 26.309 RON | 21.014 RON | 32.013 RON | 12.411 RON | 17.029 RON | 25.949 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.773 RON | 85 RON | -7.909 RON | -7.264 RON | 2.940 RON | 7.213 RON | 13.963 RON | -7.495 RON | -28.594 RON | -17.745 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.689 RON | 27.585 RON | 26.954 RON | 30.303 RON | 23.669 RON | 14.101 RON | 18.050 RON | 19.906 RON | 45.623 RON | 43.694 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|