Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3613816
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Prin: NICULA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
128.497 RON
Profit net
-82.122 RON
Capitaluri proprii
-21.734 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 203.981 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.019 RON | 99.817 RON | 125.733 RON | 159.104 RON | 174.566 RON | 154.022 RON | 152.446 RON | 165.829 RON | 158.540 RON | 176.335 RON | 238.323 RON | 271.821 RON | 240.850 RON | 159.703 RON | 161.183 RON | 164.495 RON | 128.497 RON |
| Profit net | 11.123 RON | -19.956 RON | -2.165 RON | -1.631 RON | 4.667 RON | 463 RON | -9.222 RON | -2.846 RON | 11.113 RON | 10.516 RON | 69.237 RON |
Comparație cu 2436 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 127.496 RON |
| 86.928 RON |
| 13.692 RON |
| -38.398 RON |
| -24.798 RON |
| -82.122 RON |
| Total active | 7.062 RON | 7.915 RON | 19.625 RON | 6.972 RON | 3.648 RON | 9.448 RON | 5.928 RON | 7.447 RON | 14.746 RON | 15.131 RON | 59.440 RON | 147.849 RON | 120.386 RON | 160.435 RON | 138.187 RON | 134.642 RON | 64.370 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.834 RON | 4.619 RON | 2.207 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 228 RON | 3.296 RON | 17.418 RON | 6.972 RON | 3.648 RON | 9.448 RON | 5.928 RON | 7.447 RON | 14.746 RON | 15.131 RON | 59.440 RON | 147.849 RON | 120.386 RON | 160.435 RON | 138.187 RON | 134.642 RON | 64.370 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.711 RON | -22.667 RON | -24.833 RON | -26.465 RON | -21.798 RON | -21.335 RON | -30.556 RON | -33.402 RON | -22.289 RON | -11.772 RON | 57.465 RON | 144.962 RON | 109.890 RON | 123.582 RON | 85.184 RON | 60.387 RON | -21.734 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.773 RON | 30.582 RON | 44.458 RON | 33.437 RON | 25.446 RON | 30.783 RON | 36.484 RON | 40.849 RON | 37.035 RON | 26.903 RON | 1.975 RON | 2.887 RON | 10.496 RON | 36.853 RON | 53.003 RON | 74.255 RON | 86.104 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 0 | — | — | — | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|