Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 11 mai 2017 și 18 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 83 atribuiri.
Servicii de montaj sistem deschidere antipanica si amortizoare usa
Servicii de reparatii plase inecte si feronerie pentru usi si ferestre
Sticla termopan
Servicii de reparatii /inlocuit balamale usa
Plase cu balamale pentru geamuri pt. CIA Tabacovici
Ferestre PVC
Servicii de reparatii plase insecte si inlocuire accesorii tamplarie PVC la CTF Santana
Pachet geamuri, usi si panou termopan
Reparatii/inlocuire tamplarie PVC
Plase de tantari/antiinsecte
Plase de tantari
Servicii de reparatii tamplarie pvc,inlocuire sticla ,plase antinsecte
REPARATII FERONERIE,STICLA SI PLASE INSECTE
Tamplarie pvc
Plase insecte
Lucrari reparatii tamplarie si inlocuire sticla si panel
reparatii usa tamplarie pvc
Feronerie, accesorii si reparatie usa
Feronerie
Feronerie si accesorii
tamplarie pvc
Servicii reparatie feronerie , manere fereastra si panel PVC
Lucrari de reparatii tamplarie PVC, pentru birouri din cladirea sediului secundar al DGASPC Arad
Servicii de reparatii tamplarie aluminiu 2350x1200
Inlocuire fereastra tamplarie PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36188364
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
283.162 RON
Profit net
19.227 RON
Capitaluri proprii
-264.976 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 420.260 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.240 RON | 198.872 RON | 203.167 RON | 68.150 RON | 166.195 RON | 250.964 RON | 464.646 RON | 378.236 RON | 347.311 RON | 283.162 RON |
| Profit net | 17.946 RON | 24.020 RON | -12.998 RON | 3.966 RON | 11.374 RON | -38.443 RON | -28.613 RON | -191.834 RON | -63.958 RON | 19.227 RON |
| Total active | 20.849 RON | 46.030 RON | 40.873 RON | 39.565 RON | 52.820 RON | 45.251 RON | 20.230 RON | 54.628 RON | 40.187 RON | 41.319 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 62 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.950 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 18.899 RON | 46.030 RON | 40.873 RON | 39.565 RON | 52.820 RON | 45.251 RON | 20.230 RON | 54.628 RON | 40.187 RON | 41.319 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.146 RON | 42.166 RON | 29.168 RON | 33.134 RON | 44.508 RON | 6.065 RON | -28.413 RON | -220.247 RON | -284.204 RON | -264.976 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.703 RON | 3.864 RON | 11.705 RON | 6.431 RON | 8.312 RON | 39.186 RON | 48.643 RON | 274.875 RON | 324.391 RON | 336.999 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
|---|