Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 sept. 2016 și 17 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 60 atribuiri.
consultanta si asistenta tehnica de specialitate pentru obtinerea autorizatiei PSI
elaborare documente pentru autorizarea psi
Întocmirea documentației pt autorizarea unei clădiri monument istoric cu s.u. peste 1.500 mp.
pregatire dosar , verificare si elaborare documente pt obtinerea avizului/autorizatiei PSI
pregatire dosar , verificare si elaborare documente pt obtinerea avizului/autorizatiei PSI
pregatire dosar , verificare si elaborare documente pt obtinerea avizului/autorizatiei PSI
Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor
pregatire dosar , verificare si elaborare documente pt obtinerea avizului/autorizatiei PSI
Servicii de consultanta in domeniul situatiilor de urgenta
SERVICII DE ELABORARE MAPEI CU DOCUMENTE SPECIFICE SECURITATII LA INCENDIU
Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor
Elaborare mapa protectie civila/analiza de risc si situatii de urgenta
consultanță pentru certificare s.u. pentru cladire cu suprafata intre 400-1000mp
Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor
Studiu de audibilitate pentru sistemul IA al comunei Vama
Achizitie elaborare studiu de audibilitate UAT Negresti Oas (sirene de alarmare)
PLAN DE EVACUARE IN SITUATII DE URGENTA
STUDIU DE AUDUBILITATE PENTRU SISTEMUL IA AL LOCALITATILOR
INTOCMIRE DOSAR PSI
Elaborarea planului de interventie la incendiu si evacuare in situatii de urgenta
ANALIZA FACTORILOR DE RISC/ELABORAREA MAPEI CU DOCUMENTELE SPECIFICE SITUATIILOR DE URGENTA
Elaborarea planului de interventie la incendiu
Elaborarea planului de interventie la incendiu
ELABORAREA MAPEI CU DOCUMENTELE SPECIFICE SITUATIILOR DE URGENTA si INSTRUIRE
PLAN DE EVACUARE IN SITUATII DE URGENTA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36220686
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
250.157 RON
Profit net
140.747 RON
Capitaluri proprii
117.668 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 297.626 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.600 RON | 106.442 RON | 124.820 RON | 79.700 RON | 73.200 RON | 106.380 RON | 245.700 RON | 305.650 RON | 250.157 RON |
| Profit net | 21.355 RON | 93.202 RON | 104.132 RON | 49.200 RON | 54.980 RON | 84.134 RON | 111.592 RON | 114.053 RON | 140.747 RON |
| Total active | 22.050 RON | 94.475 RON | 106.456 RON | 53.818 RON | 67.440 RON | 84.713 RON | 127.359 RON | 122.295 RON | 218.756 RON |
| Active circulante | 22.050 RON | 94.475 RON | 106.456 RON | 53.818 RON | 67.440 RON | 84.713 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 127.359 RON |
| 122.295 RON |
| 218.756 RON |
| Capitaluri proprii | 21.555 RON | 93.402 RON | 104.332 RON | 49.400 RON | 55.180 RON | 84.334 RON | 111.792 RON | 114.253 RON | 117.668 RON |
|---|
| Datorii totale | 495 RON | 1.073 RON | 2.124 RON | 4.418 RON | 12.260 RON | 379 RON | 15.567 RON | 8.042 RON | 101.088 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|