Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36356964
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MATEI IRINEL
Prin: MATEI IRINEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.200.973 RON
Profit net
446.398 RON
Capitaluri proprii
470.398 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.534.110 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 708.696 RON | 7.214.981 RON | 10.903.498 RON | 9.117.684 RON | 3.878.307 RON | 4.520.107 RON | 3.715.294 RON | 2.415.929 RON | 1.907.447 RON | 1.200.973 RON |
| Profit net | 484.232 RON | 5.095.251 RON | 7.782.992 RON | 6.378.905 RON | 2.142.813 RON | 3.261.073 RON | 2.829.978 RON | 1.353.663 RON | 899.107 RON | 446.398 RON |
| Total active | 594.814 RON | 5.573.025 RON | 8.271.854 RON | 6.642.593 RON | 2.247.225 RON | 3.321.275 RON | 2.891.243 RON | 1.525.294 RON | 970.080 RON | 509.804 RON |
| Active imobilizate | 294 RON |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 594.520 RON | 5.573.025 RON | 8.271.854 RON | 6.642.593 RON | 2.247.225 RON | 3.321.275 RON | 2.891.243 RON | 1.525.294 RON | 970.080 RON | 509.804 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 499.232 RON | 5.119.483 RON | 7.807.224 RON | 6.402.905 RON | 2.166.813 RON | 3.285.073 RON | 2.853.978 RON | 1.377.663 RON | 923.107 RON | 470.398 RON |
|---|
| Datorii totale | 95.582 RON | 453.542 RON | 464.630 RON | 241.671 RON | 82.149 RON | 38.039 RON | 39.354 RON | 41.622 RON | 48.928 RON | 43.016 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 |
|---|