Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36438010
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STĂNCULESCU IONELA
Prin: STĂNCULESCU IONELA
Prin: STĂNCULESCU IONELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.918.803 RON
Profit net
476 RON
Capitaluri proprii
119.979 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.594.310 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 397.629 RON | 1.170.601 RON | 1.111.877 RON | 1.443.610 RON | 1.778.425 RON | 1.904.238 RON | 2.090.354 RON | 2.238.367 RON | 2.247.272 RON | 1.918.803 RON |
| Profit net | 4.988 RON | 18.228 RON | 48.039 RON | 63.950 RON | 106.305 RON | 53.487 RON | 82.802 RON | 102.588 RON | 70.889 RON | 476 RON |
| Total active | 69.303 RON | 91.385 RON | 135.224 RON | 204.953 RON | 289.454 RON | 383.711 RON | 490.298 RON | 750.485 RON | 774.541 RON | 699.942 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 4.562 RON |
| 29.617 RON |
| 20.165 RON |
| Active circulante | 69.303 RON | 91.385 RON | 135.224 RON | 204.953 RON | 289.454 RON | 383.711 RON | 490.298 RON | 745.923 RON | 744.924 RON | 679.777 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.188 RON | 23.415 RON | 48.239 RON | 92.189 RON | 150.994 RON | 184.482 RON | 83.002 RON | 122.523 RON | 119.502 RON | 119.979 RON |
|---|
| Datorii totale | 64.115 RON | 67.970 RON | 86.985 RON | 112.764 RON | 138.460 RON | 199.271 RON | 407.338 RON | 628.004 RON | 655.081 RON | 580.005 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
|---|