Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36486689
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ICHIM PAVEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
835.891 RON
Profit net
10.758 RON
Capitaluri proprii
-65.689 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 694.734 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 45.059 RON | 169.885 RON | 202.967 RON | 214.770 RON | 267.125 RON | 296.667 RON | 298.355 RON | 310.184 RON | 617.465 RON | 835.891 RON |
| Profit net | -4.154 RON | -1.245 RON | -15.335 RON | -1.907 RON | -22.641 RON | -32.279 RON | -17.764 RON | 14.032 RON | 4.645 RON | 10.758 RON |
| Total active | 14.038 RON | 12.021 RON | 12.344 RON | 1.467 RON | 3.406 RON | 12.937 RON | 5.232 RON | 1.211 RON | 14.879 RON | 15.778 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 2756 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 588 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 13.450 RON | 12.021 RON | 12.344 RON | 1.467 RON | 3.406 RON | 12.937 RON | 5.232 RON | 1.211 RON | 14.879 RON | 15.778 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.954 RON | -5.199 RON | -20.533 RON | -22.441 RON | -45.082 RON | -77.361 RON | -95.125 RON | -81.093 RON | -76.448 RON | -65.689 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.992 RON | 17.220 RON | 32.877 RON | 23.908 RON | 48.488 RON | 90.298 RON | 100.357 RON | 82.304 RON | 91.327 RON | 81.467 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
|---|