Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36567651
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STOICA MARIUS ŞTEFĂNIŢĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
394.717 RON
Profit net
231.380 RON
Capitaluri proprii
231.620 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 422.373 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.797 RON | 124.189 RON | 104.478 RON | 149.487 RON | 170.076 RON | 296.957 RON | 297.638 RON | 296.812 RON | 299.279 RON | 394.717 RON |
| Profit net | 3.548 RON | 99.334 RON | 42.649 RON | 99.611 RON | 86.825 RON | 187.373 RON | 233.402 RON | 67.296 RON | 141.434 RON | 231.380 RON |
| Total active | 6.300 RON | 105.580 RON | 183.825 RON | 261.434 RON | 353.173 RON | 531.254 RON | 750.635 RON | 134.549 RON | 201.684 RON | 409.097 RON |
| Active circulante | 6.300 RON | 105.580 RON |
Comparație cu 297 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 183.825 RON |
| 261.434 RON |
| 353.173 RON |
| 531.254 RON |
| 750.635 RON |
| 134.549 RON |
| 201.684 RON |
| 409.097 RON |
| Capitaluri proprii | 3.748 RON | 103.082 RON | 98.915 RON | 198.526 RON | 285.351 RON | 472.724 RON | 706.126 RON | 67.536 RON | 141.674 RON | 231.620 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.552 RON | 2.498 RON | 84.910 RON | 62.908 RON | 67.822 RON | 58.530 RON | 44.509 RON | 88.023 RON | 81.020 RON | 45.138 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|