Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36594028
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CASIAN DANIEL
Prin: CASIAN DANIEL
Prin: CASIAN DANIEL
Prin: CASIAN DANIEL
Prin: CASIAN DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
332.861 RON
Profit net
42.758 RON
Capitaluri proprii
68.131 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 258.007 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 186.324 RON | 154.203 RON | 138.044 RON | 87.171 RON | 172.183 RON | 276.009 RON | 147.794 RON | 178.021 RON | 332.861 RON |
| Profit net | -254 RON | 23.587 RON | -2.731 RON | -14.309 RON | -3.620 RON | 12.753 RON | 31.929 RON | -762 RON | 1.673 RON | 42.758 RON |
| Total active | 10.948 RON | 27.109 RON | 18.546 RON | 32.292 RON | 43.477 RON | 83.665 RON | 55.342 RON | 113.777 RON | 165.198 RON | 103.008 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 1010 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 378 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 10.570 RON | 27.109 RON | 18.546 RON | 32.292 RON | 43.477 RON | 83.665 RON | 55.342 RON | 113.777 RON | 165.198 RON | 103.008 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -54 RON | 23.533 RON | -2.491 RON | -16.600 RON | -20.220 RON | -7.466 RON | 24.462 RON | 23.701 RON | 25.373 RON | 68.131 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.002 RON | 3.576 RON | 21.037 RON | 48.892 RON | 63.697 RON | 91.131 RON | 30.880 RON | 90.076 RON | 139.825 RON | 34.877 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|