Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 apr. 2022 și 4 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
SD Crucial T500, 1TB, M.2 2280, PCIe NVMe 4.0 + TRANSPORT
Placa de baza GIGABYTE B360 HD3P socket 1151 V2 – editie bulk + TRANSPORT
Hard disk extern WD Black P10 5TB USB 3.0
PROCESOR PC
Memorie RAM SAMSUNG 8GB DDR3/DDR3L, 1600 MHz + Transport
Kit Memorie Corsair Vengeance LPX 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Black
ACHIZITIE COMPONENTE IT CALCULATOR
ACHIZITIE COMPONENTE IT
Procesor AMD Ryzen 7 7800x3D 4.20 GHz, Socket AM5, Tray
Componente PC-ISU
SSD WD Red SA500 1TB SATA-III 2.5 inch + Transport
SSD extern Sandisk Extreme® Portable V2, 2TB, NVMe, USB 3.2 Gen 2, protectie IP55
Achizitionare Procesor AMD Ryzen 7 5700X
SAMSUNG QVO 1TB
SSD si SODIMM
SSD Samsung 870 QVO 1TB SATA-III 2.5 inch,30556(1422)-FLORICULTURA
Achizitie componente IT
Pachet (4 buc) SSD SanDisk 1TB Ultra 3D NAND SATA III 2.5-inch
KIT 12 CALC COMPLETE SI 1 LAPTOP
Hard disk drive (HDD)
SSD Samsung 870 EVO 500GB SATA III 2.5 Inch
Achizitie Placa Video- FB - CNFIS-FDI-2022-0538
COOLERE INTEL
SSD Samsung 980 M.2 500 GB PCI Express 3.0 V-NAND NVMe
SSD BX 500 SI HDMI 10 M
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36623883
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.552.132 RON
Profit net
370.290 RON
Capitaluri proprii
370.530 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.355.261 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.919 RON | 54.697 RON | 81.988 RON | 160.466 RON | 426.923 RON | 1.912.468 RON | 2.948.787 RON | 4.498.131 RON | 4.431.704 RON | 4.552.132 RON |
| Profit net | 727 RON | 5.446 RON | -2.534 RON | 21.841 RON | 102.458 RON | 408.928 RON | 282.210 RON | 549.578 RON | 493.765 RON | 370.290 RON |
| Total active | 10.345 RON | 22.311 RON | 27.971 RON | 37.527 RON | 112.252 RON | 633.648 RON | 495.699 RON | 885.267 RON | 743.454 RON | 993.086 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 425 RON |
| 271 RON |
| 116 RON |
| 105.873 RON |
| Active circulante | 10.345 RON | 22.311 RON | 27.971 RON | 37.527 RON | 112.252 RON | 633.648 RON | 495.274 RON | 884.996 RON | 743.338 RON | 887.213 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 927 RON | 6.373 RON | 3.839 RON | 25.681 RON | 102.698 RON | 409.168 RON | 282.450 RON | 549.818 RON | 494.005 RON | 370.530 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.418 RON | 15.938 RON | 24.132 RON | 11.846 RON | 9.563 RON | 225.157 RON | 213.249 RON | 335.549 RON | 250.182 RON | 626.362 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 |
|---|