Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 mai 2017 și 15 mai 2023.
Achizitie lucrari reparatii locuinte
Servicii de spalare covoare
Servicii de spalatorie exterioara/interioara a microbuz 28+2 locuri
Servicii de spalatorie autoutilitare interior si exterior
Servicii de spalatorie interioara si exterioara microbuz 17+1 locuri
Servicii spalatorie covoare
Servicii de spalatorie exterioara a autoturismelor
Servicii de spalatorie interioara si exterioara microbuz 28+2 locuri
Servicii de spalatorie interioara si exterioara microbuz 17+1 locuri
Servicii de spalare interioara a autoturismelor
Servicii de spalatorie interioara si exterioara a autoturismelor
Achizitie servicii de spalare buldoexcavator
Achizitie servicii de spalatorie interioara si exterioara autoturism
Achizitie servicii de spalatorie interioara si exterioara autoutilitara
Servicii de spalatorie covoare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36648497
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
81.190 RON
Profit net
-41.402 RON
Capitaluri proprii
-151.475 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 236.639 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.959 RON | 78.232 RON | 85.985 RON | 68.060 RON | — | 197.987 RON | 298.030 RON | 231.630 RON | 81.190 RON |
| Profit net | 3.654 RON | 6.324 RON | 10.557 RON | 20.409 RON | 0 RON | 3.204 RON | 36.372 RON | -110.284 RON | -41.402 RON |
| Total active | 9.792 RON | 12.516 RON | 23.438 RON | 21.522 RON | 17.797 RON | 63.525 RON | 105.528 RON | 121.613 RON | 10.983 RON |
| Active circulante | 9.792 RON | 12.516 RON | 23.438 RON | 21.522 RON | 17.797 RON | 63.525 RON |
Comparație cu 718 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 105.528 RON |
| 121.613 RON |
| 10.983 RON |
| Capitaluri proprii | 3.854 RON | 6.524 RON | 17.081 RON | 20.619 RON | 16.802 RON | 13.226 RON | 37.098 RON | -110.074 RON | -151.475 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.938 RON | 5.992 RON | 6.357 RON | 903 RON | 995 RON | 50.299 RON | 68.430 RON | 231.687 RON | 162.458 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 5 | 5 | 5 | 2 |
|---|