Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 mai 2017 și 17 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 68 atribuiri.
Servicii de promovare (Rev.2)
Servicii de promovare media.
Servicii de promovare media.
Servicii de promovare media.
Servicii de promovare media.
Prestari servicii media
Prestari servicii media
Prestari servicii media
Prestari servicii media
Prestari servicii media
Prestari servicii media
Servicii media
Prestari servicii media, ce constau in: - întocmirea de comunicate si informari media. - realizarea
Prestari servicii media
Servicii de promovare media, eveniment cultural Festivalul Național de Teatru La hanul lui Mânjoală
Prestari servicii media
Prestari servicii media
Prestari servicii media
Servicii promovare publicitate la ProPolitica.ro
Prestari servicii media
Servicii de promovare prin social media
Prestari servicii media
Servicii de promovare prin social media
Prestari servicii media
Servicii de promovare prin social media
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36652382
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
109.856 RON
Profit net
-42.355 RON
Capitaluri proprii
204.995 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 257.030 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.900 RON | 58.050 RON | 97.743 RON | 200.731 RON | 132.400 RON | 141.555 RON | 171.050 RON | 370.200 RON | 109.856 RON |
| Profit net | 30.142 RON | 50.636 RON | 70.981 RON | 145.482 RON | 103.742 RON | 101.358 RON | 93.770 RON | 138.772 RON | -42.355 RON |
| Total active | 43.522 RON | 82.419 RON | 153.463 RON | 292.215 RON | 397.077 RON | 437.656 RON | 227.159 RON | 268.052 RON | 226.477 RON |
| Active circulante | 43.522 RON | 82.419 RON | 153.463 RON | 292.215 RON | 397.077 RON | 437.656 RON |
Comparație cu 115 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 227.159 RON |
| 268.052 RON |
| 226.477 RON |
| Capitaluri proprii | 30.342 RON | 80.978 RON | 144.804 RON | 290.286 RON | 394.028 RON | 429.187 RON | 223.587 RON | 247.350 RON | 204.995 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.180 RON | 1.441 RON | 8.659 RON | 1.929 RON | 3.049 RON | 8.469 RON | 3.572 RON | 20.702 RON | 21.482 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 0 | — | — | 1 | 2 | 2 |
|---|