Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36656791
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COHEN RALUCA-MARIA
Prin: COHEN RALUCA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
355.245 RON
Profit net
2.075 RON
Capitaluri proprii
2.315 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 970.066 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 482.901 RON | 5.880 RON | 600 RON | 500 RON | 500 RON | 726.631 RON | 2.229.031 RON | 442.541 RON | 355.245 RON |
| Profit net | 224.413 RON | -14.900 RON | 420 RON | 390 RON | 485 RON | 337.729 RON | 931.272 RON | 16.567 RON | 2.075 RON |
| Total active | 254.149 RON | 5.211 RON | 5.811 RON | 5.860 RON | 6.330 RON | 489.975 RON | 950.648 RON | 130.434 RON | 131.092 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 6.987 RON |
Comparație cu 119 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.398 RON |
| — |
| Active circulante | 254.149 RON | 5.211 RON | 5.811 RON | 5.860 RON | 6.330 RON | 489.975 RON | 943.661 RON | 129.036 RON | 131.092 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 224.613 RON | 5.035 RON | 5.455 RON | 5.845 RON | 6.330 RON | 344.059 RON | 939.036 RON | 16.807 RON | 2.315 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.536 RON | 176 RON | 356 RON | 15 RON | 0 RON | 145.916 RON | 11.612 RON | 113.627 RON | 128.777 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | — | — | — | 1 | 3 | 1 | 1 |
|---|