Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36679965
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MEZEI ANDRÁS-ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
313.513 RON
Profit net
194.478 RON
Capitaluri proprii
194.718 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 244.127 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.984 RON | 102.983 RON | 214.154 RON | 112.370 RON | 84.304 RON | 74.359 RON | 88.119 RON | 155.556 RON | 219.860 RON | 313.513 RON |
| Profit net | 4.930 RON | 72.900 RON | 182.507 RON | 91.660 RON | 68.783 RON | 64.919 RON | 76.380 RON | 105.808 RON | 134.786 RON | 194.478 RON |
| Total active | 6.210 RON | 80.993 RON | 185.453 RON | 290.126 RON | 344.066 RON | 156.920 RON | 202.918 RON | 111.947 RON | 147.490 RON | 396.593 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 68 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 53.923 RON |
| 163.389 RON |
| Active circulante | 6.210 RON | 80.993 RON | 185.453 RON | 290.126 RON | 344.066 RON | 156.920 RON | 202.918 RON | 111.947 RON | 93.567 RON | 233.204 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.130 RON | 78.031 RON | 182.787 RON | 274.447 RON | 343.230 RON | 156.149 RON | 202.079 RON | 107.007 RON | 141.916 RON | 194.718 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.080 RON | 2.962 RON | 2.666 RON | 15.679 RON | 836 RON | 771 RON | 839 RON | 4.940 RON | 5.574 RON | 201.875 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|