Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36720894
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MANGEA ELMA HELGA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
381.350 RON
Profit net
66.589 RON
Capitaluri proprii
130.583 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 430.724 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 40.174 RON | 178.920 RON | 285.399 RON | 165.519 RON | 178.618 RON | 256.502 RON | 386.721 RON | — | 381.350 RON |
| Profit net | -32.585 RON | 10.944 RON | 82.604 RON | -26.230 RON | -68.599 RON | -54.428 RON | 98.285 RON | 0 RON | 66.589 RON |
| Total active | 39.082 RON | 6.140 RON | 66.915 RON | 40.356 RON | 21.164 RON | 14.818 RON | 57.976 RON | — | 241.588 RON |
| Active circulante | 39.082 RON | 6.140 RON | 66.915 RON | 40.356 RON | 21.164 RON |
Comparație cu 485 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.818 RON |
| 57.976 RON |
| — |
| 241.588 RON |
| Capitaluri proprii | -33.042 RON | -22.098 RON | 60.506 RON | 34.276 RON | -34.323 RON | -88.751 RON | 9.534 RON | 0 RON | 130.583 RON |
|---|
| Datorii totale | 72.124 RON | 28.238 RON | 6.409 RON | 6.080 RON | 55.487 RON | 103.569 RON | 48.442 RON | 0 RON | 111.005 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | — | 2 |
|---|