Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 mar. 2018 și 6 apr. 2022.
Reparatie interior camin Cultural Carpinis
delegarea serviciului de alimentare cu apa si canalizare a Comunei Crasna
servicii de curatenie interioara a cladirilor - administratie Primarie
Servicii de intretinere instalatii termice si fochist
Lucrari de constructii si reparatii cladiri
SERVICII DE INTRETINERE A INSTALATIILOR SANITARE, TERMICE SI ELECTRICE INTERIOARE A CLADIRILOR
DELEGAREA- Serviciului de alimentare cu apa si canalizare de pe Raza Comunei Crasna.
LUCRARI DECOLMATARE SI CURATIRE SANTURI
Servicii de intretinere instalatii termice si fochist
servicii de curatenie interioara a cladirilor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36722771
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
390.956 RON
Profit net
-39.994 RON
Capitaluri proprii
20.233 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 373.414 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 276.036 RON | 396.067 RON | 168.354 RON | 355.206 RON | 296.613 RON | 328.301 RON | 349.744 RON | 390.956 RON |
| Profit net | -98.561 RON | 84.989 RON | -45.539 RON | 49.374 RON | -45.414 RON | 29.427 RON | 154 RON | -39.994 RON |
| Total active | 13.300 RON | 104.277 RON | 37.822 RON | 80.832 RON | 34.935 RON | 69.627 RON | 112.299 RON | 64.804 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 17 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 36), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 13.300 RON |
| 104.277 RON |
| 37.822 RON |
| 80.832 RON |
| 34.935 RON |
| 69.627 RON |
| 112.299 RON |
| 64.804 RON |
| Capitaluri proprii | -38.561 RON | 46.428 RON | 890 RON | 50.263 RON | 4.849 RON | 32.244 RON | 32.398 RON | 20.233 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.861 RON | 57.849 RON | 36.932 RON | 30.569 RON | 30.086 RON | 37.383 RON | 79.901 RON | 44.571 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 7 | 0 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 |
|---|