Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3690401
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUSAT NECULAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
379.574 RON
Profit net
169.401 RON
Capitaluri proprii
378.550 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 281.624 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 196.093 RON | 258.940 RON | 227.098 RON | 142.872 RON | 179.167 RON | 208.993 RON | 238.814 RON | 272.033 RON | 221.070 RON | 195.379 RON | 379.574 RON |
| Profit net | 31.290 RON | 50.405 RON | 39.231 RON | 3.267 RON | 12.334 RON | 35.846 RON | 45.782 RON | 101.297 RON | 3.815 RON | 10.911 RON | 169.401 RON |
| Total active | 147.153 RON | 139.300 RON | 132.088 RON | 107.059 RON | 107.939 RON | 131.209 RON | 161.543 RON | 258.103 RON | 262.787 RON | 235.361 RON | 424.190 RON |
Comparație cu 1276 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2021.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 20.119 RON |
| 11.167 RON |
| 5.207 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 127.034 RON | 128.133 RON | 126.881 RON | 107.059 RON | 107.939 RON | 131.209 RON | 161.543 RON | 258.103 RON | 262.787 RON | 235.361 RON | 424.190 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -76.283 RON | -25.877 RON | 13.354 RON | 16.622 RON | 28.956 RON | 77.549 RON | 123.331 RON | 224.628 RON | 227.734 RON | 209.235 RON | 378.550 RON |
|---|
| Datorii totale | 223.436 RON | 165.177 RON | 118.734 RON | 90.437 RON | 78.983 RON | 53.660 RON | 38.212 RON | 33.475 RON | 35.053 RON | 26.126 RON | 45.640 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 7 | 7 | 7 | 5 | 7 | 4 | 3 | 4 | 3 | 1 |
|---|