Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36974558
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
266.459 RON
Profit net
-86.681 RON
Capitaluri proprii
182.562 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 802.211 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.269 RON | 176.206 RON | 94.715 RON | 346.543 RON | 558.497 RON | 1.093.129 RON | 659.574 RON | 712.977 RON | 266.459 RON |
| Profit net | 34 RON | 37.804 RON | -17.617 RON | 9.910 RON | -17.256 RON | 168.858 RON | 21.019 RON | 63.024 RON | -86.681 RON |
| Total active | 21.571 RON | 45.327 RON | 52.213 RON | 182.256 RON | 479.506 RON | 302.025 RON | 356.103 RON | 528.508 RON | 486.534 RON |
| Active imobilizate | 97 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 28 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 21.474 RON | 45.327 RON | 52.213 RON | 182.256 RON | 479.506 RON | 302.025 RON | 356.103 RON | 528.508 RON | 486.534 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 234 RON | 38.469 RON | 20.852 RON | 33.911 RON | 16.655 RON | 185.513 RON | 206.203 RON | 269.227 RON | 182.562 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.337 RON | 6.858 RON | 31.361 RON | 148.345 RON | 462.851 RON | 116.512 RON | 149.900 RON | 259.281 RON | 303.972 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
|---|