Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 oct. 2020 și 16 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 93 atribuiri.
OBIECTE DE INVENTAR
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
Mobilier pentru gradinite
MASA LUMINOASA
masa luminoasa-gr albinute
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
ACHIZITIE MOBILIER GRADINITA
MASA LUMINOASA
GRADINITA CAMIL RESSU GALATI - MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOASA
MASA LUMINOAS PENTRU GRADINITA
MASA LUMINOASA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37073605
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIRNOGEA DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
457.520 RON
Profit net
130.539 RON
Capitaluri proprii
130.779 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 482.570 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.539 RON | 131.432 RON | 263.117 RON | 149.247 RON | 188.071 RON | 181.244 RON | 177.187 RON | 573.678 RON | 457.520 RON |
| Profit net | -18.442 RON | -5.720 RON | 35.014 RON | -8.437 RON | 2.603 RON | 10.038 RON | 8.587 RON | 165.119 RON | 130.539 RON |
| Total active | 2.004 RON | 8.483 RON | 18.868 RON | 11.205 RON | 31.716 RON | 26.058 RON | 31.410 RON | 211.448 RON | 154.984 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 506 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 9.343 RON |
| 4.526 RON |
| Active circulante | 2.004 RON | 8.483 RON | 18.868 RON | 11.205 RON | 31.716 RON | 26.058 RON | 31.410 RON | 202.105 RON | 150.458 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.242 RON | -23.962 RON | 11.052 RON | 2.615 RON | 5.218 RON | 15.158 RON | 23.744 RON | 165.359 RON | 130.779 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.246 RON | 32.445 RON | 7.816 RON | 8.590 RON | 26.788 RON | 10.900 RON | 7.666 RON | 46.089 RON | 24.205 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|