Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 nov. 2018 și 18 dec. 2025.
Transport mobilier existent si montare
Transport mobilier existent pentru depozitare
DEPOZITARE MOBILIER EXISTENT
depozitare mobilier existent
depozitare mobilier existent
depozitare mobilier existent
depozitare mobilier existent
transport mobilier existent pentru depozitare
patut gradinita
patut gradinita
transport mobilier existent pentru depozitare
DULAP VESTIAR
DULAP VESELA
dulap vestiar
dulap vesela
dulap vestiar
dulap vesela
dulapioare vestiar
dulap vesela
dulap vesela
dulap vestiar
Patut rabatabil gradinita
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37155470
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
802.940 RON
Profit net
7.763 RON
Capitaluri proprii
8.003 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 640.576 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.324 RON | 162.778 RON | 171.355 RON | 218.480 RON | 181.858 RON | 453.402 RON | 254.310 RON | 369.698 RON | 802.940 RON |
| Profit net | 7.128 RON | 81.451 RON | -10.344 RON | -11.303 RON | -47.399 RON | 17.280 RON | 7.167 RON | 48.984 RON | 7.763 RON |
| Total active | 25.336 RON | 90.876 RON | 68.022 RON | 80.333 RON | 118.227 RON | 63.606 RON | 64.344 RON | 84.385 RON | 319.086 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 387 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 62.232 RON |
| Active circulante | 25.336 RON | 90.876 RON | 68.022 RON | 80.333 RON | 118.227 RON | 63.606 RON | 64.344 RON | 84.385 RON | 256.854 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.328 RON | 88.779 RON | 48.736 RON | 37.433 RON | -9.966 RON | 7.314 RON | 14.481 RON | 49.224 RON | 8.003 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.008 RON | 8.097 RON | 25.286 RON | 48.900 RON | 134.193 RON | 56.292 RON | 49.863 RON | 35.161 RON | 311.458 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|