Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37188222
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MOVILĂ BENIAMIN
Prin: MOVILĂ COSTICĂ
Prin: MOVILĂ COSTICĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
131.567 RON
Profit net
24.405 RON
Capitaluri proprii
337.224 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 99.481 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 179.053 RON | 99.860 RON | 259.491 RON | 283.649 RON | 180.012 RON | 63.983 RON | 83.300 RON | 126.335 RON | 131.567 RON |
| Profit net | 102.179 RON | 12.522 RON | 99.645 RON | 102.762 RON | 10.676 RON | -11.252 RON | 10.843 RON | 27.344 RON | 24.405 RON |
| Total active | 110.068 RON | 121.839 RON | 230.067 RON | 338.253 RON | 304.738 RON | 275.722 RON | 303.053 RON | 324.176 RON | 348.383 RON |
| Active circulante | 110.068 RON | 121.839 RON | 230.067 RON | 338.253 RON | 304.738 RON |
Comparație cu 70 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 275.722 RON |
| 303.053 RON |
| 324.176 RON |
| 348.383 RON |
| Capitaluri proprii | 102.379 RON | 114.901 RON | 214.546 RON | 317.308 RON | 285.884 RON | 274.632 RON | 285.474 RON | 312.819 RON | 337.224 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.029 RON | 7.051 RON | 15.521 RON | 20.945 RON | 18.854 RON | 1.090 RON | 17.579 RON | 11.357 RON | 11.159 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 6 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|