Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37230718
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BADEA MARIUS-FLORIN
Prin: BADEA MARIUS-FLORIN
Prin: BADEA MIHAI-ALIN
Prin: BADEA MIHAI-ALIN
Prin: BADEA MARIUS-FLORIN
Prin: BADEA MARIUS-FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.397.338 RON
Profit net
83.392 RON
Capitaluri proprii
496.364 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.520.113 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 650.656 RON | 1.563.083 RON | 1.220.173 RON | 1.096.187 RON | 1.085.038 RON | 1.293.831 RON | 1.461.501 RON | 1.439.961 RON | 1.397.338 RON |
| Profit net | 97.711 RON | 120.050 RON | 122.780 RON | 77.436 RON | 92.847 RON | 43.944 RON | 112.435 RON | 104.799 RON | 83.392 RON |
| Total active | 154.990 RON | 246.014 RON | 378.247 RON | 333.275 RON | 397.007 RON | 337.920 RON | 472.597 RON | 502.243 RON | 615.306 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 506 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.912 RON |
| 4.043 RON |
| Active circulante | 154.990 RON | 246.014 RON | 378.247 RON | 333.275 RON | 397.007 RON | 337.920 RON | 472.597 RON | 498.331 RON | 611.263 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 97.911 RON | 217.961 RON | 190.741 RON | 268.177 RON | 361.024 RON | 194.442 RON | 306.877 RON | 411.676 RON | 496.364 RON |
|---|
| Datorii totale | 57.079 RON | 28.053 RON | 187.506 RON | 65.098 RON | 35.983 RON | 143.478 RON | 165.720 RON | 90.567 RON | 118.942 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 1 |
|---|