Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 feb. 2023 și 27 oct. 2023.
Analiza de risc la securitate fizica
Analiza de risc la securitate fizica
Evaluare de risc la sisteme de securitate fizica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37292397
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ENĂŞEL VIOREL
Prin: ENĂŞEL VIOREL
Prin: ENĂŞEL VIOREL
Prin: ENĂŞEL VIOREL
Prin: ENĂŞEL VIOREL
Prin: ENĂŞEL VIOREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
139.380 RON
Profit net
74.493 RON
Capitaluri proprii
463.682 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 181.720 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 68.373 RON | 82.470 RON | 107.472 RON | 102.658 RON | 133.843 RON | 43.953 RON | 173.705 RON | 215.643 RON | 139.380 RON |
| Profit net | 59.467 RON | 52.649 RON | 54.412 RON | 32.202 RON | 55.281 RON | -50.283 RON | 84.186 RON | 111.076 RON | 74.493 RON |
| Total active | 62.131 RON | 114.378 RON | 169.292 RON | 202.524 RON | 258.810 RON | 210.598 RON | 292.430 RON | 404.641 RON | 468.177 RON |
| Active circulante | 62.131 RON | 114.378 RON | 169.292 RON | 202.524 RON | 258.810 RON | 210.598 RON |
Comparație cu 20 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 292.430 RON |
| 404.641 RON |
| 468.177 RON |
| Capitaluri proprii | 59.667 RON | 112.316 RON | 166.727 RON | 198.929 RON | 254.211 RON | 203.928 RON | 288.113 RON | 399.190 RON | 463.682 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.464 RON | 2.062 RON | 2.565 RON | 3.595 RON | 4.599 RON | 6.670 RON | 4.317 RON | 5.451 RON | 4.495 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|