Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37336108
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
131.643 RON
Profit net
104.450 RON
Capitaluri proprii
474.855 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 211.995 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 75.329 RON | — | 49.000 RON | 92.304 RON | 171.881 RON | 253.815 RON | 131.643 RON |
| Profit net | 0 RON | -3.754 RON | -26.526 RON | 47.530 RON | 58.377 RON | 81.339 RON | 109.652 RON | 104.450 RON |
| Total active | — | 59.834 RON | 59.833 RON | 108.833 RON | 116.839 RON | 233.945 RON | 332.995 RON | 572.119 RON |
| Active circulante | — | 59.834 RON | 59.833 RON | 108.833 RON | 116.839 RON | 233.945 RON | 332.995 RON | 572.119 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 281 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| -3.554 RON |
| -30.080 RON |
| 17.450 RON |
| 81.827 RON |
| 163.165 RON |
| 272.817 RON |
| 474.855 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 63.388 RON | 89.913 RON | 91.383 RON | 35.012 RON | 70.780 RON | 60.178 RON | 97.264 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | — | 1 | 1 | — | — |
|---|