Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37407039
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LUPU RUXANDA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
289.557 RON
Profit net
16.487 RON
Capitaluri proprii
14.382 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 372.043 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.498 RON | 160.496 RON | 141.994 RON | 151.647 RON | 282.520 RON | 236.756 RON | 272.941 RON | 350.051 RON | 289.557 RON |
| Profit net | -16.459 RON | 47.301 RON | 26.116 RON | 50.546 RON | 144.733 RON | 54.082 RON | 46.360 RON | -37.570 RON | 16.487 RON |
| Total active | 13.517 RON | 42.020 RON | 72.943 RON | 124.957 RON | 270.614 RON | 61.403 RON | 122.722 RON | 122.630 RON | 133.783 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 2.531 RON |
Comparație cu 3408 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.085 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 13.517 RON | 42.020 RON | 72.943 RON | 124.957 RON | 270.614 RON | 58.872 RON | 121.637 RON | 122.630 RON | 133.783 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.259 RON | 31.042 RON | 57.158 RON | 107.350 RON | 252.083 RON | 54.322 RON | 100.682 RON | -2.105 RON | 14.382 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.776 RON | 10.978 RON | 15.785 RON | 17.607 RON | 18.531 RON | 7.081 RON | 22.040 RON | 124.735 RON | 119.401 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
|---|