Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 6 sept. 2017 și 18 apr. 2024.
SISTEM WIRELESS MESH GIGABIT TP-LINK DECO X60 AX3000 WIFI6 + MANOPERA INSTALARE SI PUNERE IN FUNCTIU
Servicii mentenanta PC, Laptop
PC DELL OPTIPLEX 3080MT I3 GEN 10, 16GB DDR4, M.2 500 GB
SSD 240Gb Crucial S-ATA3 2,5" + 4 Gb DDR3, Servicii mentenanta PC, Laptop
SSD 240Gb Crucial S-ATA3 2,5" + 4 Gb DDR3, Servicii mentenanta PC, Laptop
Monitor LED LG Gaming UltraGear 32GN550-B 31.5 inch 1 ms 165 Hz + adaptor DP
Monitor LED IPS Lenovo ThinkVision 27'', Full HD, 4ms, VGA, HDMI + adaptor DP HDMI
Monitor LED LG Gaming UltraGear 32GN550-B 31.5 inch 1 ms 165 Hz + adaptor DP
Lenovo ThinkCentre M700 SFF i3 6100 3700Mhz, 16GB, SSD 240 GB, WiFi + Kit Tastatura & Mouse Wireless
MON2721HN MONITOR GAMING IPS LED DELL S2721HN 27" FULLHD + ADAPTOR HDMI DP
Laptop Acer Swift SF314-42 / 500
Laptop Acer Swift SF314-42 / 256
Pachet Editare Foto Workstation HP Z620 Tower,Xeon E5-2690,64Gb RAM+Monitor DELL 25 +Tableta Grafica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37432415
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
183.577 RON
Profit net
10.844 RON
Capitaluri proprii
159.328 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 182.339 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.731 RON | 146.871 RON | 107.379 RON | 36.878 RON | 83.445 RON | 163.476 RON | 221.409 RON | 141.295 RON | 183.577 RON |
| Profit net | 33.676 RON | 21.086 RON | 31.320 RON | -7.593 RON | 8.595 RON | 33.049 RON | 12.381 RON | 15.827 RON | 10.844 RON |
| Total active | 36.238 RON | 54.174 RON | 89.536 RON | 74.689 RON | 303.568 RON | 201.682 RON | 214.309 RON | 224.483 RON | 273.280 RON |
| Active imobilizate | 244 RON | — | — | — | 143.527 RON | 129.174 RON |
Comparație cu 1427 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 129.174 RON |
| 148.217 RON |
| 143.241 RON |
| Active circulante | 35.994 RON | 54.174 RON | 89.536 RON | 74.689 RON | 160.041 RON | 72.508 RON | 85.135 RON | 76.266 RON | 130.039 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.876 RON | 54.962 RON | 86.282 RON | 78.689 RON | 87.284 RON | 120.333 RON | 131.317 RON | 137.356 RON | 159.328 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.362 RON | 5.212 RON | 9.254 RON | 2.000 RON | 216.284 RON | 81.349 RON | 82.992 RON | 87.127 RON | 113.952 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|